o mnie

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją osobą oraz ofertą jaką jestem w stanie Państwu zaoferować. W górach mieszkam od dzieciństwa, zawsze mnie interesowały, w nich dorastałem i stawiałem pierwsze kroki w turystyce.

W roku 2007 uzyskałem uprawnienia Przewodnika Górskiego - Sudeckiego, nadane przez Marszałka Województwa Dolnosląskiego, niemal natychmiast od tego momentu jestem czynnym zawodowo przewodnikiem górskim, posiadam także uprawnienia przewodnika górskiego - narciarskiego.

Dysponuję niezbędnym zakresem wiedzy i doświadczenia zdobytym w górach Polski i Europy w poruszaniu się w terenie górskim zarówno w warunkach letnich jak i zimowych, zdobytych podczas szkoleń GOPR. Ponadto jestem w posiadaniu niezbędnych urządzeń wyposażenia górskiego które dają wysoki poziom bezpieczeństwa w poruszaniu się w terenie górskim w warunkach zimowych (sonda lawinowa, PIEPS, GPS, inne).

Podczas wycieczek jeśli tylko warunki na to pozwalają chętnie dzielę się wiedzą teoretyczną jak i praktyczną z zakresu bezpieczeństwa z moimi Klientami. Uprawiam także wspinaczkę górską.

Na nieniejszej stronie widnieją fotografie z różnych rejonów górskich Europy, nie stanowią one oferty, lecz pokazują piekno i majestat gór, odbyły się one tylko i wyłącznie w ramach prywatnych wypraw górskich.

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną oraz do wspólnych wycieczek w rejony górskie Sudetów.